IFS Connect Conference Poland: Unlock Business Value
IFS CONNECT Logo
14-15 maja 2024

Warszawa, Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Rejestracja zamknięta
IFS CONNECT Logo
14-15 maja 2024

Warszawa, Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Rejestracja zamknięta

Dołącz do nas podczas IFS Connect 2024

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na czwartą edycję IFS Connect, która odbędzie się w dniach 14-15 maja w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. To wyjątkowa okazja poznania nowości, klientów oraz ekspertów i partnerów technologicznych IFS. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy z Polski.

IFS Connect 2024 będzie inspirującym spotkaniem pełnym przemówień, paneli dyskusyjnych, a także sesji tematycznych. Szczegółowy program zostanie ogłoszony wkrótce, ale już dziś zachęcamy Państwa do rejestracji, aby zapewnić sobie miejsce na konferencji.

Szybciej, wyżej, mocniej.
Z nami możesz wszystko!


Podczas IFS Connect pokażemy przyszłość narzędzi i aplikacji biznesowych, które są niezbędne do tworzenia niezawodnych oraz bardziej odpornych na czynniki zewnętrzne przedsiębiorstw, gotowych sprostać wyzwaniom jutra. Dołączcie Państwo do nas podczas dwóch inspirujących dni prezentacji, budowania relacji biznesowych i wymiany wiedzy z partnerami branżowymi oraz klientami IFS.

Rejestracja zamknięta

Rejestracja na IFS Connect 2024 jest już zamknięta. Wszystkich zarejestrowanych uczestników zapraszamy w dniach 14-15 maja do hotelu Sofitel Victoria w Warszawie! Do zobaczenia!

Zapraszam do udziału w IFS Connect 2024, tym razem będziemy działać jeszcze szybciej, mocniej i wyżej. Naszym celem jest pokazanie Wam co pomaga zwyciężać, ale także jak wykorzystywać najlepsze doświadczenia i praktyki. Dlatego w tym roku konferencyjny klimat utrzymamy w sportowym, olimpijskim stylu. Do zobaczenia!

Marek Głazowski

Prezes Zarządu, IFS Poland & EE

Dołącz do nas podczas IFS Connect


Cytując Michaela Phelpsa, pływackiego mistrza, „igrzyska olimpijskie to czas, kiedy sportowcy z całego świata mogą spotkać się i podziwiać swoje umiejętności, a jednocześnie uczyć się od siebie nawzajem”. Tak samo my, podczas IFS Connect, tworzymy platformę do dyskusji na temat innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, ale także wyjątkową społeczność klientów oraz partnerów IFS, która pozwala na swobodną wymianę spostrzeżeń i zdobycie cennej wiedzy.

Goście specjalni

Hubert Urbański

Po ubiegłorocznym sukcesie, mamy zaszczyt poinformować, że Hubert Urbański będzie prowadził również tegoroczną edycję IFS Connect. Tym razem przeniesie nas w świat sportu i pozytywnej rywalizacji. Już niebawem zobaczymy się na żywo.

Karol Bielecki

Polski piłkarz ręczny, grający na pozycji lewego rozgrywającego, reprezentant Polski, uczestnik Igrzysk Olimpijskich, wicemistrz świata z 2007, brązowy medalista Mistrzostw Świata 2009, brązowy medalista z Mistrzostw Świata 2015 w Katarze.