Zobacz jak wygląda przyszłość i wejdź do gry
IFS CONNECT Logo
30-31 maja 2023

Kraków, DoubleTree by Hilton

Rejestracja
IFS CONNECT Logo
30-31 maja 2023

Kraków, DoubleTree by Hilton

Rejestracja

Dołącz do nas już dziś!

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na trzecią edycję IFS Connect, która odbędzie się w dniach 30-31 maja w hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie. To wyjątkowa okazja poznania nowości, klientów oraz ekspertów i partnerów technologicznych IFS. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy firmy z Polski i regionu Europy Wschodniej.

IFS Connect 2023 będzie inspirującym spotkaniem pełnym przemówień, paneli dyskusyjnych, a także sesji tematycznych. Szczegółowy program zostanie ogłoszony wkrótce, ale już dziś zachęcamy Państwa do rejestracji, aby zapewnić sobie miejsce na konferencji.

Zobacz jak wygląda przyszłość. Wejdź do gry!

Podczas IFS Connect pokażemy przyszłość narzędzi i aplikacji biznesowych, które są niezbędne do tworzenia niezawodnych oraz bardziej odpornych na czynniki zewnętrzne przedsiębiorstw, gotowych sprostać wyzwaniom jutra. Dołączcie Państwo do nas podczas dwóch inspirujących dni prezentacji, budowania relacji biznesowych i wymiany wiedzy z partnerami branżowymi oraz klientami IFS.

Rejestracja już otwarta

Rejestracja na IFS Connect 2023 jest już otwarta. Zarezerwujcie Państwo miejsce dla swojej firmy już dziś! Zapraszamy w dniach 30-31 maja do hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie!

Naszym celem jest stworzenie platformy do dyskusji na temat innowacyjnych rozwiązań dla biznesu, ale także wyjątkowej społeczności klientów oraz partnerów IFS, która pozwala na swobodną wymianę spostrzeżeń oraz zdobycie cennej wiedzy. Serdecznie zachęcam do rejestracji na IFS Connect 2023.

Do zobaczenia!

Marek Głazowski

Managing Director, IFS Poland & EE

Goście specjalni

Generał Roman Polko

Gościem specjalnym podczas IFS Connect będzie nie kto inny jak generał Roman Polko. Podzieli się on z nami swoim niesamowitym doświadczeniem i wskazówkami, jak zbudować silny zespół, który poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Prezentacja gościa specjalnego będzie częścią pierwszego dnia IFS Connect w Krakowie.

Hubert Urbański

Nie chcemy już dłużej trzymać Państwa w niepewności, dlatego dzisiaj przedstawiamy prowadzącego IFS Connect, który wcieli się w Mistrza naszej gry. Przywitajcie – Huberta Urbańskiego. Już niebawem spotka się z nami w Krakowie podczas IFS Connect oraz poprowadzi galę "IFS Business Transformation Awards".